Merhaba

Ben Fulya Hazan ( bu arada Hazan soyadım değil ikinci ismim:) ) 7 Aralık Çorum doğumluyum. 20 yıla yakın bir süre Kastamonu’da yaşadım. Son iki yıldır eş durumundan Kastamonu’lu olup Bodrum’da yaşamaktayım.

ÇKÜ Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Tasarım Bölümünden mezun olduktan sonra Kastamonu Eğitim Fakültesinde Pedagojik Formasyon eğitimi aldım. Üniversite hayatım boyunca stajyer olarak iş hayatında kendimi geliştirmeye gayret ettim. Resmi stajımı Ankara TRT Müdürlüğü’nde yaptım. 8 yıldır grafik tasarımla ilgileniyorum, resmi olarak 5 yıldır çeşitli yerlerde yaratıcı grafik tasarımcı olarak çalıştım. Halen bir reklam ajansında tasarımcı olarak çalışmaktayım.

Bu blogu açmamdaki sebep; bildiklerimi, araştırıp öğrendiklerimi, okuduklarımı, yazdıklarımı, çizdiklerimi, kısacası deneyimleme şansı bulduğum ilgi alanlarımı paylaşmak ve bir başkasına fayda sağlayabilmek, okuyucuların geri bildirimleriyle kendimi daha da geliştirebilmek için böyle eğlenceli bir yola başvurdum.

Bilginin paylaştıkça değer kazandığına inanıyor, öğrenmenin, eğitimin yaşam boyu devam eden bir süreç olduğunu düşünüyorum.

Umarım paylaşımlarımla birilerine fayda sağlayabilirim.

Blogumu ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederim.